تنها نرم افزار موبایل جهت محاسبات سیستم هایKNAUF

برآورد مصالح کناف

آنالیز و برآورد تقریبی مصالح کناف

بدینوسیله گروه طرح و ساخت برج سازان مفتخر است اعلام نماید در جهت بالا بردن سطح علمی و دانش فنی و اجرایی مشاورین، مهندسین، کارفرمایان، پیمانکاران و دست اندرکاران صنعت ساختمان اقدام به طراحی و برنامه نویسی اولین نرم افزار تحلیل و محاسبات سیستمهای کناف بر روی موبایل نموده است و در جهت ترویج دانش فنی ساخت و ساز خشک در کشور و با نگاهی دانشگاهی اقدام به توزیع و تکثیر آن بصورت رایگان نموده است.

لذا این نرم افزار برای اولین بار همزمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در مرداد ماه سال 1396 و همزمان با افتتاح اولین وبسایت فروشگاه اینترنتی محصولات کناف در کشور که توسط شرکت برج سازان راه اندازی و رونمایی گردیده و آن نیز برگ درخشان دیگری از فعالیتهای گروه طرح و ساخت برج سازان در کشور است، همزمان در معرض دید عموم قرار گرفته اند..
باشد تا این اقدام برج سازان، گامی دیگر در جهت ارتقای سطح دانش فنی درای وال در صنعت ساخت و ساز خشک کشور باشد…..

در حال حاضر تنها ورژن اندروید این برنامه آماده و قابل نصب بوده و ورژن ios به زودی در چند ماه آینده قابل ارایه به کاربران محترم می باشد.

لذا جهت استفاده از برنامه محاسبات سیستم های کناف ویژه اندروید با مراجعه به  کانال تلگرام گروه طرح و ساخت برج سازان  این برنامه را به صورت رایگان دانلود فرمایید.